Grupa toruńska Przymierza Miłosierdzia oficjalnie zawiązała się w Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata (23 listopada) 2014 roku. Nieoficjalnie spotykamy się od października 2013 roku, połączeni wspólnym pragnieniem wychodzenia z Dobrą Nowiną o Miłosierdziu Pana na ulice Torunia.

Nasze spotkania odbywają się przy parafii św. Antoniego na Wrzosach w każdy wtorek o godzinie 19.00 i mają charakter modlitewno-formacyjny. Wówczas także dzielimy się doświadczeniem ulicy, snujemy plany dotyczące włączania się w dzieła ewangelizacji (by potem je gorliwie wcielać w życie) i ustalamy terminy wspólnych wyjść na ulice miasta.

Naszym duchowym opiekunem jest ks. Łukasz Waśko,

Posługę koordynatorów pełnią:

Wojtek Wiczarski

Magda Cieślik

Maciej Piech

Chciałbyś do nas dołączyć? A może uczestniczyłeś w rekolekcjach z ojcami Enrico i Antonello i poczułeś, że charyzmat naszego ruchu jest Ci bliski? A może po prostu szukasz dla siebie miejsca w Kościele – miejsca modlitwy i służby? Napisz: przymierze.torun@gmail.com,  przyjdź, może to Ciebie nam brakuje :)

(Jeśli chcesz dołączyć do nas w okresie „kolędowym”, w czasie ferii lub wakacji, zapraszamy, byś wcześniej napisał do nas i upewnił się co do miejsca spotkania. Jesteśmy wówczas szczególnie „w drodze” – do Nieba :)

Dodaj komentarz

19 + 4 =